Leiders Onderwijs Innovatie

LearningLab voor projectleiders onderwijsinnovatie

Learning Lab team

Remco Coppoolse

remco.coppoolse@hu.nl

Inhoudelijk expert onderwijsinnovatie

Meer over Remco

Sander Toby

sander.toby@hu.nl

Programmamanager onderwijsinnovatie

Meer over Sander

Anne Nienhuis

anne.nienhuis@hu.nl

Geven van structuur, bewaken van proces en helderheid

Meer over Anne

Carlijn Hoedemaker

carlijn.hoedemaker@hu.nl

Opgeleid docent en onderwijskundige

Meer over Carlijn

Dianne Beunk

dianne.beunk@hu.nl

Coach, mentor, adviseur en oplosser voor complexe vraagstukken

Meer over Dianne

Fedde Kloppenburg

fedde.kloppenburg@hu.nl

Docent, projectleider en vice-voorzitter van de examencommissie

Meer over Fedde

Jelger Spijkerboer

jelger.spijkerboer@hu.nl

Organisatieadviseur- voornamelijk met hoogopgeleide professionals

Meer over Jelger

Josca Snoei

josca.snoei@hu.nl

Begeleid (honours)trajecten en werkt samen met ontwikkelteams

Meer over Josca

Twitter

Tijdens de #scrumtalk5 heeft @AnneNienhuis weer veel kennis opgedaan voor innovatieprojecten op de @HU_Utrecht oa h… https://t.co/t7vb12VCpD

Gepost door: leidersOI

RT @jaspijkerboer: We zijn van start! En zoals vaak: overfocus op weerstand. Iedereen moet mee! Is dat eigenlijk zo? Hoe kun je succesvol v…

Gepost door: leidersOI

16&17 januari vond het Onderwijsfestival van @HU_Utrecht plaats. Wij waren daar ruim vertegenwoordigd met een karav… https://t.co/xEjzuwJAwS

Gepost door: leidersOI

Op dinsdag 22 januari gaf Tanja Enninga een masterclass over haar recent afgeronde promotieonderzoek "Armchair Trav… https://t.co/4gvIRutUct

Gepost door: leidersOI