Leiders Onderwijs Innovatie

LearningLab voor projectleiders onderwijsinnovatie

Learning Lab team

Remco Coppoolse

remco.coppoolse@hu.nl

Inhoudelijk expert onderwijsinnovatie

Meer over Remco

Sander Toby

sander.toby@hu.nl

Programmamanager onderwijsinnovatie

Meer over Sander

Anne Nienhuis

anne.nienhuis@hu.nl

Geven van structuur, bewaken van proces en helderheid

Meer over Anne

Carlijn Hoedemaker

carlijn.hoedemaker@hu.nl

Opgeleid docent en onderwijskundige

Meer over Carlijn

Dianne Beunk

dianne.beunk@hu.nl

Coach, mentor, adviseur en oplosser voor complexe vraagstukken

Meer over Dianne

Fedde Kloppenburg

fedde.kloppenburg@hu.nl

Docent, projectleider en vice-voorzitter van de examencommissie

Meer over Fedde

Jelger Spijkerboer

jelger.spijkerboer@hu.nl

Organisatieadviseur- voornamelijk met hoogopgeleide professionals

Meer over Jelger

Josca Snoei

josca.snoei@hu.nl

Begeleid (honours)trajecten en werkt samen met ontwikkelteams

Meer over Josca

Twitter

In het netwerk onderwijskundig leiderschap @HU_Utrecht fcussen we op leiden van veranderingen bij complexe onderwij… https://t.co/FlCei7FM0X

Gepost door: leidersOI

Op bezoek bij NHL Stenden in de afsluitende tweedaagse van de leergang innovatieleiders in het HBO. @nhlstenden… https://t.co/2fce5RfAhq

Gepost door: leidersOI

Ook in de trein naar Leeuwarden wordt hard gewerkt. Op weg naar de afsluitende tweedaagse van het leertraject innov… https://t.co/aS5ZlpggU4

Gepost door: leidersOI

Donderdag 9 mei om 12.15 geven we op het jaarcongres van de vereniging hogescholen @Ver_Hogescholen een workshop ov… https://t.co/8DGwDIylcC

Gepost door: leidersOI